חגי אופנועים: לא רק בי"ס – דרך חיים

על חגי, אופנועים ועל "חגי אופנועים"

כמה פעמים פנטזתם על אופנוע או קטנוע שיפתור לכם את מצוקת הפקקים והחנייה בתל אביב?
כמה פעמים חשבתם כמה יכול להיות כיף לנסוע על קטנוע ולהרכיב עליו את החבר או החברה שלכם לים, לסרט, ללימודים באוניברסיטה?

חשוב שתדעו שאם התחלתם לעבור משלב הפנטוזים לשלב המימוש – יש כתובת אחת שתאפשר לכם להפוך את החלום למציאות בזמן קצר: ביה"ס "חגי אופנועים".
ביה"ס ללימוד נהיגה על רכב דו גלגלי "חגי אופנועים", הוקם לפני יותר מ- 20 שנה. כיום, אחרי שנים ארוכות של פעילות ענפה בתחום, קשה למצוא איש שלא מכיר או לא שמע על ביה"ס.

השם "חגי אופנועים" כל כך מושרש בתודעה למי שקרוב לתחום וגם למי שפחות, עד כדי כך שיש החושבים שאופנועים, זהו גם שם משפחתו של האיש העומד מאחורי המפעל הגדול והמצליח הזה של ביה"ס ללימודי נהיגה על רכב דו גלגלי.
אז הגיע הזמן לעדכן את כולכם: "חגי שמאחורי האופנועים הוא חגי צרפתי, איש שחי ונושם אופנועים מגיל צעיר וכילד, גדל לתוך משפחה של משוגעים לדבר ונדבק בחיידק בעיקר  בהשראת אחיו הגדול שרכב גם הוא על אופנועים מגיל צעיר ובמשך שנים ארוכות.

חגי החל לרכב על אופנועים בגיל 16, נדלק על כל מה שקשור לאופנועים והחליט להפוך את העיסוק בהם לחלק מרכזי בחייו.
גם בצבא בשרות החובה שלו ועד היום בשירות המילואים, שימש ומשמש חגי כמורה לנהיגה על קטנועים ואופנועים של חיילים בסדיר ובמילואים ואף מוסמך להעביר שיעורי  "רכיבה מבצעית" לאנשי כוחות הביטחון ואנשי משטרה.

באזור תל אביב יש שלושה בתי ספר גדולים ללימוד נהיגה על רכב דו גלגלי, אך אין ספק שזה של "חגי אופנועים" הוא המוכר והמוביל שבהם ועוברים בשעריו בכל חודש בממוצע כ- 400 תלמידים המבקשים לקבל רישיון על סוגי אופנועים בנפחים שונים.

אחוזי ההצלחה במבחנים המעשים לבוגרי ביה"ס "חגי אופנועים" הוא מהגדולים ביותר בארץ כולה ולכן שמו - כבר מזמן הולך לפניו.