לא על מוניות בלבד - מאמרים שימושיים

גולשי כל מונית מוזמנים לקרוא מאמרים בתחום המוניות וכן מאמרי עסקים מקומיים:

מונית מבוטחת = מונית בטוחה

עולם ביטוחי הרכב מוצף בחברות רבות, המציעות מיני עיסקאות ביטוח רכב לנהגים, לכל סוגי הביטוחים הדרושים, כולל ביטוח מקיף וצד ג'. אבל מה דינן של מוניות? האם מונית חייבת באותם הביטוחים? האם תנאי הפוליסה זהים? האם העלויות דומות? ובכן – כן, לא ולא.

הובלות בישראל: טיפים למעבר דירה

מעבר דירה אינו דבר פשוט, אנחנו מתחילים להילחץ ולהתעצבן ובדיוק מהסיבה הזו - בגלל זה חשוב להיות מאורגנים מראש ולדעת בדיוק לקראת מה אנו הולכים ולהכיר את השלבים בתהליך מעבר דירה.

מונית, אופנוע או רכב פרטי

אז מהו כלי הרכב האולטימטיבי? מונית, שחוסכת לנו הוצאות אחזקת רכב? רכב פרטי שמחכה לנו בחניה הצמודה וזמין לנסיעה בכל רגע? או אולי אופנוע שהוא כלי זול, מהיר ונוח לחניה ולפקקים?

הסעות ומוניות - זה מתשלם

למה כדאי להשתמש בשירותי הסעות ומוניות לנסיעות בתוך העיר ובנסיעות לנתב"ג? פשוט מאוד - לא צריך לבזבז זמן על חיפוש חנייה, לשלם על מקום חנייה ולשם על הדלק. וחוץ מזה יש עוד סיבות טובות. קראו כאן

ליסינג מוניות

היום כבר לא צריך השקעה כספית גדולה בשביל לקנות מונית ולהיות נהג מונית עצמאי. אפשר לרכוש מונית באמצעות ליסינג מוניות שמעניק גם תנאי רכישה נוחים וגם שקט נפשי

סיורי חנוכיות בירושלים

קראו על סיורי חנוכיויות בירושלים שמארגנת הקרן למורשת הכותל המערבי. סיורים חוויתיים ברחובות העיר העתיקה להכרת מנהגי החג והחיים בעיר העתיקה בירושלים.

ארועי פסח בירושלים

קראו על מגוון האפשרויות הגדול לבלוי בירושלים בחג הפסח, במוזאונים, הופעות, סיורים והפעלות שונות לילדים ןלמשפחה

השכרת מונית - בחירה כלכלית נכונה?

קראו האם השכרת מונית היא צעד משתלם כלכלית בטווח הקרוב והרחוק, ומה כדאי לדעת לפני השכרת מונית?

מהו ההבדל בין חברת הסעות לחברת מוניות?

קראו מה ההבדלים בין חברת מוניות להסעות, ומתי כדאי להעדיף חברת הסעות על פני הזמנת מונית?